BYOKA 4G Wifi Паметен Часовник Екран На Допир Спортски Рачен Часовник Со Срцеви Отчукувања Минитор Мажи Луксузни Паметни Часовници
  • Неодамнешно

BYOKA 4G Wifi Паметен Часовник Екран На Допир Спортски Рачен Часовник Со Срцеви Отчукувања Минитор Мажи Луксузни Паметни

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Анти-рафал, анти-стружење, водоотпорен и отпорен на прашина Записи за движење (чекори, растојание, топлина), повеќе модели на движење. Поголем екран на екранот, разновидна содржина на прв поглед, разновидност на поудобно работење. Моден паметен часовник машки и женски спортски отчукувања на срцето крвен притисок фитнес паметен часовник. Безжично полнење, bluetooth повик, независен рингтон, независен часовник, долг екран светла екран. Главни Карактеристики : [4g Netcom ROM : 128 GBCamera : Фронт 2 милиони; страна 8 милиони висок пиксели двојна камера водоотпорен : IP67 (тоа не може да падне во вода и авион од пареа).СИМ Картичка : СИМ Картичка (не е вклучена)фреквентен опсег : ГСМ : 850 / 900 / 1800 / 1900 WCDMA : B1/B2/B5 TD-SCDMA : B34/B39 LTE-FDD : B1/B2/B3/B5/B7/B8/B12/B17/B20 LTE-TDD : B38/B39/B40/B41(100 MHz)Капацитет На Батеријата : 900m Ah Play Време : 6 HCall Време : 5 HStandby Време : 60ХАП : ГАО ФИТСУПОРТ ЈАЗИК : КИНЕСКИ (ПОЕДНОСТАВЕН), кинески (Традиционален), Traditionalпски (ИЗРАЕЛ), Холандски (Белгија), Англиски (Сад), Француски, Германски, Италијански (Швајцарија), португалски, ШПАНСКИ, ХРВАТСКИ, Чешки, Дански Јазик, Индонезиски, јапонски, к.