ZYM119 5SETS 28BYJ-48-5V 4 Фаза Степер Мотор+ Возач Одбор ULN2003 5 x Степер Мотор +5X ULN2003 Возачот Одбор Коло
  • Неодамнешно

ZYM119 5SETS 28BYJ-48-5V 4 Фаза Степер Мотор+ Возач Одбор ULN2003 5 x Степер Мотор +5X ULN2003 Возачот Одбор Коло

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сигурен и погоден за широк спектар на употреба Висока ефикасност на конверзија, едноставна операција за регулирање. Изолација Одделение : А. Не-Оптоварување Повлече Во Фреквенција : >600 Hz. Без оптоварување Извлечете Фреквенција : >1000 Hz. 10 Lot 5 V 4-Фаза 28 YBJ-48 DC Брзина Чекор 10pcs Степер Мотор + 10 PCS ULN2003 Возач Одбор ULN2003 За Arduino PIC Mcu DIYParts БР. : 5 V 4-фаза Степер Мотор+ Возач Одбор ULN2003 За ard uino Package : Количина : 20 ПАРЧИЊА = 10 x Степер мотор + 10x ULN2003 возач одбор електроника Опис : Опис : Номинален Напон : DC5 V4-сооднос на фазно намалување : 1/64 Step Агол На Вртежен Момент : 5.625/64 DC Отпорност : 200 € 7% (25)Отпорност на изолација : >10МВР (500В)диелектрична јачина : 600в Наизменична Струја / 1ма / 1 пораст НА температурата : .