Сите Квалитетни 1-ви 2-ри 3-То Место Снимање Ѕвезди Награда Медали - 3 Парче Сет Вклучува Лента
  • Неодамнешно

Сите Квалитетни 1-ви 2-ри 3-То Место Снимање Ѕвезди Награда Медали - 3 Парче Сет Вклучува Лента

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

2 " Дијаметар Медал Направено Од Цинк. Златна, Сребрена, Бронзена Завршница. Вклучува Црвена, Бела И Сина Лента. Одлично за спорт и натпревари. 2 " Дијаметар Медал. Направено Од Цинк. Златна, Сребрена, Бронзена Завршница. Вклучува Црвена, Бела И Сина Лента. Одлично за спорт и натпревари. 2 " Златен Медал За Прво Место, Сребрен Медал За Второ Место, Бронзен Медал За Трето Место. Сите доаѓаат со појавување на 1, 2, 3 место црвена, бела и сина лента.