Фроген Молња ДО RCA Кабел 2 Машки RCA Стерео Аудио Помошен Кабелски Адаптер, Компатибилен Со iPhone За Засилувач На Напојување, Автомобил, Домашно Кино, Звучник И Многу По?
  • Неодамнешно

Фроген Молња ДО RCA Кабел 2 Машки RCA Стерео Аудио Помошен Кабелски Адаптер, Компатибилен Со iPhone

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Приклучок И Репродукција : Овој АУДИО кабел RCA е дизајниран да ја олесни репродукцијата На Паметните Телефони(12/11/Xs/Xr/SE/X / X / X / X / X / X/8/7/6) музика во домашниот музички систем Можете слободно да ја репродуцирате вашата омилена музика на вашиот звучник или автомобил без друг хардвер. Не треба да се грижите за проблемите со компатибилноста. Фантастичен Квалитет На Звукот : Позлатените конектори и бакарот обезбедуваат максимална спроводливост и издржливост, обезбедувајќи оптимален стерео аудио пренос.Компатибилен со повеќе од 90% од автомобилите. Како Да Се Користи : Поврзете Се За Паметен Телефон со ВАШИОТ RCA уред со само приклучете ГО RCA кабелот во вашиот автомобил стерео, домашно стерео, звучник, Засилувач на Напојување или друг rca уред, можат да пуштаат музика. Тоа е најдобриот избор за возење, семејни собири, канцелариски состаноци итн. Компатибилен Уред : Овој RCA аудио Помошни стерео И сплитер адаптери компатибилен со повеќе уреди, Како Што Се Паметен Телефон 12 Pro/12 Mini/12/11 Pro/11 / XS/XR/X/8/8 Плус/7/6/5/SE итн, и повеќе на звучникот, стерео приемникот, засилувачот за Напојување на Звучникот на автомобилот aux или друг уред RCA. Што Добивате : RCA Кабел (3ft). Нашата омилена 18-месечна гаранција и пријателска услуга за клиенти. Приклучок И Репродукција : Овој АУДИО кабел RCA е дизајниран да ја олесни репродукцијата На Паметните Телефони(12/11/Xs/Xr/SE/X / X / X / X / X / X/8/7/6) музика во домашниот музички систем. Можете слободно да ја репродуцирате вашата омилена музика на вашиот звучник или автомобил без друг хардвер. Не треба да се грижите за проблемите со компатибилноста. Фантастичен Квалитет На Звукот : Позлатените конектори и бакарот обезбедуваат максимална спроводливост и издржливост, обезбедувајќи оптимален стерео аудио пренос.Компатибилен со повеќе од 90% од автомобилите. Како Да Се Користи : Поврзете Се За Паметен Телефон со ВАШИОТ RCA уред со само приклучете ГО RCA кабелот во вашиот автомобил стерео, домашно стерео, звучник, Засилувач на Напојување или друг rca уред, можат да пуштаат музика.