TWRQA 49mm Ултра Случај+Ремен За Спортски Часовници За Apple Watch Ултра Луксузен Комплет За Модификација Транспарентен Случај За Серијата Iwatch Силиконски Опсег
  • Неодамнешно

TWRQA 49mm Ултра Случај+Ремен За Спортски Часовници За Apple Watch Ултра Луксузен Комплет За Модификација

DEN 1314.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Земја Како Што Е Означено Затворање на бравата. Компатибилен : Компатибилен со iwatch 49mm ултра серија, Компатибилен Со Серија 8, должината на ременот може лесно да се прилагоди на големината. Материјал од висока класа : куќиштето е изработено од фиберглас, а ременот е изработен од издржлива и мека висококвалитетна гума, која е мека, лесна и водоотпорна. Стилски и уникатен метал прилагодување игла бравата од нерѓосувачки челик брава, анти - ' рѓа, прилагодлива големина. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА/ОТСТРАНУВАЊЕ : ви ги обезбедуваме алатките што ви се потребни за инсталација. Инсталирањето е многу едноставно и брзо. Прво, треба да го затворите часовникот, да го ставите часовникот на место и да ги затегнете завртките. Повеќе Избори : Изберете од различни бои за да го персонализирате часовникот за да одговара на вашето расположение и облека во секојдневниот живот. Професионален стил за секоја пригода. Пакет Вклучени : 1 х Компатибилен Ивоч Бенд Комплет (Бенд Комплет Само, Види Не Се Вклучени). Земја Како Што Е Означено. Затворање на бравата. Компатибилен : Компатибилен со iwatch 49mm ултра серија, Компатибилен Со Серија 8, должината на ременот може лесно да се прилагоди на големината. Материјал од висока класа : куќиштето е изработено од фиберглас, а ременот е изработен од издржлива и мека висококвалитетна гума, која е мека, лесна и водоотпорна. Стилски и уникатен метал прилагодување игла бравата од нерѓосувачки челик брава, анти - ' рѓа, прилагодлива големина. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА/ОТСТРАНУВАЊЕ : ви ги обезбедуваме алатките што ви се потребни за инсталација. Инсталирањето е многу едноставно и брзо. Прво, треба да го затворите часовникот, да го ставите часовникот на место и да ги затегнете завртките. Повеќе Избори : Изберете од различни бои за да го персонализирате часовникот за да одговара на вашето расположение и облека во секојдневниот живот. Професионален стил за секоја пригода. Пакет Вклучени : 1 х Компатибилен Ивоч Бенд Комплет (Бенд Комплет Само, Види Не Се Вклучени).