Богатства КАРОЛИНА CJ1077-JMUK Писмо Ј Фудбал Сина И Златна Ултра Гушкач За Тенки лименки, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина Се Перат Пијалок Ракав Гушкач Склопувачки И?
  • Неодамнешно

Богатства КАРОЛИНА CJ1077-JMUK Писмо Ј Фудбал Сина И Златна Ултра Гушкач За Тенки лименки, Може Ладилник Ракав

DEN 1128.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, Од Освежувачи На Мишелоб Ултра и Старбакс до Лесни И Периер лименки хајнекен Ексклузивно Уметничко Дело : Прикажувајќи живописни уметнички дела во целосна боја создадени од нашите талентирани уметници, овие можат гушкачите да додадат допир на стил и да го направат вашиот пијалок лесно препознатлив. Издржливи и Перат : Изработени За долговечност, нашите гушкачи со конзерви го одржуваат својот дизајн дури и по миењето на машината, обезбедувајќи уметничкото дело да остане живописно и да не се олупи. Пренослив и Удобен : овие изолатори за пијалоци што се склопуваат се лесни за складирање и транспорт, што ги прави идеален додаток за секој собир или пригода. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Шеврон-Училишни Бои подароци, шеврон - Училишни Бои колекционерски предмети, Шеврон-Училишни Бои Прегратка. Одговара на тенки лименки од 12 мл За Мишелоб Ултра, Освежувачи На Старбакс, Хајнекен Лајт, Пупка лајт вар 12 мл, Сува Сода, Коорс, Смола, Витаминска Вода Енергија и Лименки Периер. Одлично склопливо кузи. Одлично е да го следите вашиот пијалок и да додадете малку талент на собир. Овие се во уметнички дела во целосна боја и се перат во машината за перење. Дизајнот нема да излезе.