GBLQ ПЛУС Торби За Прашка, Иридентен Ранец За Пуфер За Рамо На Вкрстено Тело За Жени Мажи, Патување Пешачење Мала Торба За Гради Дневен Пакет
  • Неодамнешно

GBLQ ПЛУС Торби За Прашка, Иридентен Ранец За Пуфер За Рамо На Вкрстено Тело За Жени Мажи, Патување Пешачење Мала Торба

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стилска и Совршена Големина - Изработена со класичен ватиран дезен и сјајна ткаенина, овој ранец со прашка ќе свети прекрасен ефект на виножито под сонцето и идеален за да одговара на вашиот фустан Симпатичната торба за рамо ја има вистинската големина : 13,5"(Ж)х8, 7"(В)х4, 5"(Г). Може да ги држи сите најважни работи околу вас со стил. Идеален за прошетки, патувања или шопинг каде што не сакате да навлечете чанта наоколу, но ви требаат слободни раце. Удобно И Издржливо-Со прилагодлив (од 24" до 42") и реверзибилен ремен, лесно можете да го поставите поцврсто или полабаво колку што е потребно за да одговара на многу луѓе со различна големина. Исто така, ќе ви се допадне што доаѓа со различни начини за носење напред на зафатен аеродром додека патувате или на грб за секојдневна употреба. Може да собере добра количина од вашите работи и е одлична за во движење. Тој е лесен и отпорен на вода, квалитетниот метален хардвер и армираните шевови го прават долготраен. Повеќе Прегради - оваа торба за прашка е многу убава за најважните работи, нејзината метална брава за брзо ослободување ви овозможува брзо фрлање и одење додека пешачите во паркот. Има главен оддел со делител внатре што може да собере ајпад од 9,7 инчи, полнач за батерии, пасош, куќиште за очила за сонце, крема за сончање, мало шише со вода и некои закуски. Исто така, има преден џеб за лесен пристап готовина, телефони и марамчиња. Сите тие се со патент што ќе ги одржува работите суви во случај да истурите малку вода или дождови врз неа. Врвен Квалитет-Кога ги дизајнираме ранците GBLQ PLUS, ние се грижиме за деталите што ви се важни, се погриживме нашата торба за прашка да биде дизајнирана имајќи го тоа на ум. Лесен е-само 0,5 фунти, со метални елементи и затворање со двоен метален патент со врвен квалитет, ќе ви се допадне да го имате овој модерен ранец со прашка за вашата теретана, шопинг, патување, возење велосипед и други активности на отворено, сигурно ќе добиете комплименти од вашите пријатели. Разноврсна и Модерна - ЧАНТАТА ЗА прашка GBLQ PLUS дизајнирана да има попрактичен и модерен изглед, лесно можете да ги ставите вашите работи безбедно и не обемни. Стилот е исто така многу родово неутрален кој е погоден за носење на жени и мажи и многу лесно се чисти. Може да се користи како торба за прашка, ранец за прашка, торба за рамо со вкрстено тело, дневен пакет за пешачење, торба за гради за патување и торба за гласник. Совршен за патувања, спортови во теретана, пешачење, кампување, велосипедизам и други прилики. РАНЕЦОТ GBLQ PLUS sling е направен од ултра издржливи и водоотпорни иридентни ткаенини, со компактна големина од 13,5"(H)x8, 7"(W)x4, 5"(D)/34x22x11, 5cm, тој е супер лесен, само 0,5 lb/0,23 kg но, сепак пространа и нема да стане оптоварувачка.