Condor Rip-Away Emt Pouch Red, 8 H x 6 W x 3,5 D
  • Неодамнешно

Condor Rip-Away Emt Pouch Red, 8 H x 6 W x 3,5 D

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадено на антимикробна обвивка за торби Должина на пакетот : 5,410 см. Ширина на пакетот : 18. Висина на пакетот : 23. Тип на производ : Комплет за прва помош. Додадено на антимикробна обвивка за торби. Должина на пакетот : 5,410 см. Ширина на пакетот : 18. Висина на пакетот : 23. Тип на производ : Комплет за прва помош. Нашата мисија е да ви обезбедиме највисок квалитет на тактичка опрема за да ви помогнеме да се справите со секоја авантура со доверба. Без разлика дали сте воен професионалец, службеник за спроведување на законот или едноставно страствен надворешен човек, нашите производи се дизајнирани да бидат разноврсни, издржливи и пред сè, сигурни. Значи, ако го барате најдоброто во тактичка опрема, не гледајте подалеку од кондорот на отворено.