Buildolot Special Carbon Chuse 1802_Metabo_sr 216 за Metabo SR 216 Powertools - со автоматска станица, пролет, кабел и конектор - заменува 3160333390, 34301033 & 343011050
  • Неодамнешно

Buildolot Special Carbon Chuse 1802_Metabo_sr 216 за Metabo SR 216 Powertools - со автоматска станица, пролет, кабел

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Две четки за јаглерод Buildalot со кабли, конектори и пролет за Metabo SR 216 со автоматска станица. Димензии : 6x6x13mm - 2.1''''Delivery : Во рок од три дена во вашето писмо. Истрошените четки за јаглерод автоматски се исклучуваат. Ова ја заштитува вашата алатка од непотребна Wearquality & издржливост : дизајнирана да трае многу подолго од оригиналните четки за јаглерод. Погледот за поконкретна четка за јаглерод? Со околу 50.000 делови на залиха, можеби ќе можеме да ви помогнеме да ви помогнеме задоволството на разбирањето е нашиот прв приоритет : ве молиме контактирајте не за прашања или забелешки!.