XDKLL коса директно чешел LED TEMP Display Анти-скалд структура за дизајн Функција Електричен чешел Топл топло чешел зацрвнувачки
  • Неодамнешно

XDKLL коса директно чешел LED TEMP Display Анти-скалд структура за дизајн Функција Електричен чешел Топл топло чешел

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Исправете по чешел, мазна фриз и создадете елегантна коса, елиминирајќи ја проблемот со испраќање на косата во берберницата Подготвени за употреба, технологија за керамичко греење на PTC. Автоматски отсечете ја моќноста за 60 минути за да го заштитите вашиот дом безбедно. 3Д чешел заби ја прошируваат областа за чешлање и ја загреваат косата три-димензионално. 3 нивоа на контрола на температурата, погодни за различни типови коса. Исправете по чешел, мазна фриз и создадете елегантна коса, елиминирајќи ја проблемот со испраќање на косата во берберницата. Подготвени за употреба, технологија за керамичко греење на PTC. Автоматски отсечете ја моќноста за 60 минути за да го заштитите вашиот дом безбедно. 3Д чешел заби ја прошируваат областа за чешлање и ја загреваат косата три-димензионално. 3 нивоа на контрола на температурата, погодни за различни типови коса. Оценета моќност : 32 Watt Stube Дијаметар : 25 mmwire должина : 1,8mstraight По чешел, мазна фриз и создадете елегантна коса, елиминирајќи ја проблемот со испраќање на косата во берберницата. Веќе за употреба, технологија за керамичко греење на ПТЦ. Аутоматски отсечена моќност за 60 минути За безбедно да го заштитите вашиот дом.3d чешел заби проширување на областа за чешлање и загревајте ја косата три-димензионално.3 Нивоа на контрола на температурата, погодни за разни типови на коса. Пакувања вклучуваат : 1 x чешел за коса Белешка : Ве молиме, дозволете грешка од 1-2 см поради Рачно мерење. PLS осигурете се дека не ви пречи пред да понудите. Да се ​​направи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.