Cadmus жени со долг ракав кошула за тренингот суво вклопување јога маици V-вратот
  • Неодамнешно

Cadmus жени со долг ракав кошула за тренингот суво вклопување јога маици V-вратот

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

85% полиестер, 15% спандекс Повлечете го затворањето. Супер-мека ткаенина испорачува неверојатна целодневна удобност, истегнување ткаенина за природен опсег на движење. Систем за транспорт на влага го фитини пот за да ве остави суви и лесни. Рамни споеви за заклучување за да се спречи Chafing, лесна тежина обезбедува удобно чувство против кожата. Тесно вклопување, како втора кожа. Одлично за сите во затворено и спорт на отворено, како на пример : работа во студено време на есен, велосипедизам, пешачење, ранец, трчање, јога, обука, утринско џогирање, како под -количини или секојдневно секојдневно носење.