Мултифункционални собрани 3 нивоа 6/3 нивоа 9 Полки за складирање на прегради
  • Неодамнешно

Мултифункционални собрани 3 нивоа 6/3 нивоа 9 Полки за складирање на прегради

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 Висок квалитет и издржлив во употреба. Дизајн со 3 нивоа и 9-проверка, можете да ја направите комбинацијата слободно. Погоден за бања, кујна, спална соба, дневна соба, канцеларија, итн. Лесно е да се исчисти и инсталира. Тоа ја прави бањата да изгледа појасно. Добар помошник за да заштедите повеќе простори. Висок квалитет и издржлив во употреба. Дизајн со 3 нивоа и 9-проверка, можете да ја направите комбинацијата слободно. Погоден за бања, кујна, спална соба, дневна соба, канцеларија, итн. Лесно е да се исчисти и инсталира. Тоа ја прави бањата да изгледа појасно. Добар помошник за да заштедите повеќе простори. Вовед : Нашите мултифункционални собрани 3 нивоа 9 оддели за складирање на прегради мора да ја задоволат вашата побарувачка за неговата практичност и погодност! Усвојување на високо квалитетна челична цевка, пластични конектори и неткаена ткаенина, оваа полица за складирање има голема јачина што е издржлива во употреба. Со 3 нивоа и поделени на 9 проверки, таа е во состојба да складира многу предмети, како што се миење на телото, палто, шампон, пешкир, итн. Со компактен дизајн, нема да зафаќа премногу простор. Идеално за дневна употреба! Карактеристики : 1. Висок квалитет и издржлив во употреба 2. 3-ниво и 9-проверка дизајн, можете да ја направите комбинацијата слободно 3. Погодна за бања, кујна, спална соба, дневна соба, канцеларија, итн. Лесно е да се исчисти и инсталирајте 5. Тоа ја прави бањата да изгледа појасно 6. Добар помошник за да заштедите повеќе простори Забелешка : 1. Кога ја примате стоката, ве молиме потврдете го производот според списокот на упатства. Откако ќе најдете помалку парчиња, ве молиме наведете релевантни слики за да не контактирате. Willе се справиме со тоа време. Ве молиме, инсталирајте стока со упатството за упатства. Се препорачува инсталацијата да не биде премногу тесна за лесно да се прилагоди. Откако ќе се инсталира структурата, зацврстете го интерфејсот за поголема стабилност. Спецификации : 1.