Вклучување на светла за трчање, 2 парчиња IPX5 водоотпорни предни светла, одење ноќе за светло за трчање чевли и крок - за одење на кучиња, кампување, џогирање, погодно ?
  • Неодамнешно

Вклучување на светла за трчање, 2 парчиња IPX5 водоотпорни предни светла, одење ноќе за светло за трчање чевли и крок

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Долготрајни батерии за напојување : Сетот за фенерче за чевли на тркачот дојде со две светла и 4 претходно инсталирани батерии За прв пат употреба, отстранете ја изолационата хартија од меѓу батериите. Супер светли за безбедност : Овие светла со висок зрак ве одржуваат видливи за автомобилите додека излегувате рано наутро или доцна во ноќта, осветлувајте ја земјата за одење, трчање џогирање или пешачење. Цврст и водоотпорен : Предните светла за чевли кои имаат супер цврста метална рамка што е отпорна на IPX-5, тие се изненадувачки лесни и нема да влијаат на трчање, чекори за одење. Супер лесен за употреба : Притиснете ја светлината што е исто така копче еднаш за да ја вклучите светлината и притиснете ја 2-3 пати за различни режими на трепкање. Притиснете ја четвртото место за да ја исклучите светлината. Лесно абење и полетување : Едноставно е како приложување на светлата за чевли за чевли на ленти за чевли/ленти за потпетици на потпетици со клипот. Останете цврсто на лентите за потпетици на чипка/пиво. Долготрајни батерии за напојување : Сетот за фенерче за чевли на тркачот дојде со две светла и 4 претходно инсталирани батерии. За прв пат употреба, отстранете ја изолационата хартија од меѓу батериите. Супер светли за безбедност : Овие светла со висок зрак ве одржуваат видливи за автомобилите додека излегувате рано наутро или доцна во ноќта, осветлувајте ја земјата за одење, трчање џогирање или пешачење. Цврст и водоотпорен : Предните светла за чевли кои имаат супер цврста метална рамка што е отпорна на IPX-5, тие се изненадувачки лесни и нема да влијаат на трчање, чекори за одење. Супер лесен за употреба : Притиснете ја светлината што е исто така копче еднаш за да ја вклучите светлината и притиснете ја 2-3 пати за различни режими на трепкање. Притиснете ја четвртото место за да ја исклучите светлината. Лесно абење и полетување : Едноставно е како приложување на светлата за чевли за чевли на ленти за чевли/ленти за потпетици на потпетици со клипот.