Телефонски слушалки на Калез RJ9, телефонски слушалки со откажување на бучава од микрофон и контрола на јачината на звукот компатибилен со Avaya 1416 5410 5402 2420 Shoretel IP230 212 Al
  • Неодамнешно

Телефонски слушалки на Калез RJ9, телефонски слушалки со откажување на бучава од микрофон и контрола на

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погледнете го компатибилниот список со телефони во описот 【Не за мобилни телефони и компјутери】 Само компатибилни со некои специфични модели на телефон од Avaya NEC Toshiba Shoretel Allworx Zultys Nortel Astra Astra Astra Siemens Gigase T и итн. Гаранција за гаранција : Ние нудиме 45 дена пари назад и 24-месечна гаранција без загриженост за нашите слушалки за сите канцелариски телефони. Купете ја ставката само ако имате еден од моделите на телефон во списокот. За други телефони, PLS контактирајте не за водич за компатибилност или совети. Идеално за советувања, осигурување, болници, центри за повици и многу повеќе. Кристално чисти повици : Широкопојасен кабел телефонски слушалки нуди природно искуство со слушање, има микрофон за откажување на бучава за да се намали бучавата во позадина, плус акустичната заштита на шок го штити нашето слух. Помалку бучава, појасен глас. Најудобна слушалка : Слушалките за супер светло RJ9 дизајнирани со прилагодлива лента за глава одговара на различни големини на главата, флексибилен микрофон за бум одговара на вашиот избор, мека и висококвалитетна перница за уво ја подобрува целодневната удобност за носење. Ултра трајни слушалки : Прецизен дизајн, квалитетна пластика, конструкција на глава на едно тело, флексибилна метална микро-бум направете ја оваа телефонска слушалка со MIC потрајни и поцврсти. Натпреварувајте се со повеќето слушалки за повици за повици на деловно одделение. Погледнете го компатибилниот список со телефони во описот. 【Не за мобилни телефони и компјутери】 Само компатибилни со некои специфични модели на телефон од Avaya NEC Toshiba Shoretel Allworx Zultys Nortel Astra Astra Astra Siemens Gigase T и итн. Гаранција за гаранција : Ние нудиме 45 дена пари назад и 24-месечна гаранција без загриженост за нашите слушалки за сите канцелариски телефони. Купете ја ставката само ако имате еден од моделите на телефон во списокот. За други телефони, PLS контактирајте не за водич за компатибилност или совети. Идеално за советувања, осигурување, болници, центри за повици и многу повеќе. Кристално чисти повици : Широкопојасен кабел телефонски слушалки нуди природно искуство со слушање, има микрофон за откажување на бучава за да се намали бучавата во позадина, плус акустичната заштита на шок го штити нашето слух.