Синџир на клучеви за автомобили, држач за тешки челични копчиња од не'рѓосувачки челик со Д прстен, Организатор на клучеви со еден клик за мажи за жени
  • Неодамнешно

Синџир на клучеви за автомобили, држач за тешки челични копчиња од не'рѓосувачки челик со Д прстен, Организатор

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Премиум материјал】 : Овој ланец на клучеви за автомобили е внимателно полирана високо-одделение од не'рѓосувачки челик и цинк легура, исто така мат црно/кафеаво-црвена школка, така што синџирот на клучот има и метална текстура, цврстина и стилски Тој е издржлив, отпорен на гребење, отпорен на корозија и отпорен на 'рѓа. Овие уверуваат дека нашиот клучен ланец може да ви послужи долго време. Design Дизајн на еден печат】 : Синџирот на клучот има копче за да ја отвори куката на синџирот на клучот, за да ја изгради својата функција за раздвојување на еден печат, што ви овозможува полесно да ја раздвоите или клипите или отстраните на јамката на ременот и победи ' Не ве повредив неочекувано. Кога ќе се обидете да ја отворите вратата, никогаш нема да се чувствувате фрустрирани за тешкотијата да го отстраните клучот од јамката на ременот. 【Практичен и преносен】 : Нашиот синџир на тешки клучеви е дизајниран со 2 клучни прстени и Д прстен. Д-прстенот има две капачиња за завртки, што може да го направи построго и никогаш да не падне автоматски. Два клучни прстени ги исполнуваат условите за безбедно чување на повеќе клучеви. Мал и многу лесен за носење. Можете да ги кликнете на ранци, училишни кеси или јамки за појас. 【Повеќекратни употреби】 : Овој ланец на клучеви е опремен со 2 клучни прстени плус Д прстен со различни функции, што може да биде погоден за различни сценарија за апликации. И, погодно е да се чуваат предмети со различни големини, како што се клучеви за автомобили, домашни клучеви, клучеви за канцеларии. Може да се организира на уреден начин да се намали ризикот од губење на клучеви. 【Совршен подарок за мажи】 : Нашиот уникатен дизајн на синџирот на клучеви за автомобили го усвојува концептот на ергономски дизајн, истакнувајќи го шармот на урбаните мажи, создадени и совршено погодни за деловни мажи. Синџирот на клучеви со одлична вредност има модерен изглед за дома, патувања и многу повеќе. Идеално е како подарок за одмор или роденден за деловниот човек околу вас. 【Премиум материјал】 : Овој ланец на клучеви за автомобили е внимателно полирана високо-одделение од не'рѓосувачки челик и цинк легура, исто така мат црно/кафеаво-црвена школка, така што синџирот на клучот има и метална текстура, цврстина и стилски. Тој е издржлив, отпорен на гребење, отпорен на корозија и отпорен на 'рѓа. Овие уверуваат дека нашиот клучен ланец може да ви послужи долго време. Design Дизајн на еден печат】 : Синџирот на клучот има копче за да ја отвори куката на синџирот на клучот, за да ја изгради својата функција за раздвојување на еден печат, што ви овозможува полесно да ја раздвоите или клипите или отстраните на јамката на ременот и победи ' Не ве повредив неочекувано. Кога ќе се обидете да ја отворите вратата, никогаш нема да се чувствувате фрустрирани за тешкотијата да го отстраните клучот од јамката на ременот. 【Практичен и преносен】 : Нашиот синџир на тешки клучеви е дизајниран со 2 клучни прстени и Д прстен.