Оригинален OEM DMD DLP чип за Infocus in3146 60 дена гаранција
  • Неодамнешно

Оригинален OEM DMD DLP чип за Infocus in3146 60 дена гаранција

DEN 761.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Висок квалитет DLP чип за проектор Infocus in3146. Доаѓа со топлинска паста со високи перформанси. Волтареа обезбедуваат 90 дена гаранција, 30 дена за поврат. DMD чипот се повлекува од сосема нови никогаш не користени проектори на DLP. Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами. Висок квалитет DLP чип за проектор Infocus in3146. Доаѓа со топлинска паста со високи перформанси. Волтареа обезбедуваат 90 дена гаранција, 30 дена за поврат. DMD чипот се повлекува од сосема нови никогаш не користени проектори на DLP.