Кеј Ди дизајнира кујнски текстил за текстил, разни
  • Неодамнешно

Кеј Ди дизајнира кујнски текстил за текстил, разни

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Памук Лесно се лизга и исклучува. Нуди заштита на топлина на 200 степени Фаренхајт. Ефект на печатење со мермер. Јамка за прикажување. Лесно се лизга и исклучува. Нуди заштита на топлина на 200 степени Фаренхајт. Ефект на печатење со мермер. Јамка за прикажување. Натопете во езерото, без разлика дали е физичко или метафоричко! Овој совршен џеб на езерото, џеб, се одликува со вез детали за позадина на дрво жито, со контрастен кариран џеб. Прекрасен ефект на печатење со мермер го носи езерото во кујната! Лесно се лизга и исклучува за да се понуди заштита на топлина на 200 степени.