Очила за читање на плоштад Ресвио за жени и мажи преголеми рачно изработени читатели на пролетни шарки за желки
  • Неодамнешно

Очила за читање на плоштад Ресвио за жени и мажи преголеми рачно изработени читатели на пролетни шарки за желки

DEN 559.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Увезени Пластична рамка. Поликарбонат леќи. Не поларизирани. Ширина на леќи : 53 милиметри. [Детали за дизајнирање] Класична пластична рамка, удобна поддршка за силиконски нос, лесни храмови, удобна и издржлива пролетна шарка, исклучителна занаетчиство ви ги донесуваат овие квалитетни очила за читање! Совршено се вклопува за вашата секојдневна употреба!. [Фотохроматски очила за читање за вас] - Ова се фотохромички очила за читање. Затемни леќи до сива боја врз основа на сончева светлина и ултравиолетова светлина. На отворено се бифокални очила за сонце, а во затворен простор се очила за читање на сино светло; Евангелието за loversубители на очила за сонце со дополнителни читатели, овозможувајќи ви подобро да уживате во затворено и сонце читање покрај базенот, градина, прозорец и парк. [Надградба на флексибилна пролетна шарка и материјал со мала тежина] : Издржливата пролетна шарка и ултра стабилната завртка обезбедуваат удобност вклопување без прицврстување. Материјалот со мала тежина ве тера едвај да го почувствувате своето присуство на носот. [Карактеристики на леќи] -Воеколошкиот материјал за заштита на животната средина, асферични отпорни на абење транспарентни и јасни, заштитувајте ги очите кога читате, стандардно растојание на ученикот и точна дилатација, осигурете се дека носењето нема да биде вртоглаво, може ефикасно да им помогне на очилата за читање. Совршена услуга-без разлика дали станува збор за пред-продажба или после продажба, сè додека имате какви било прашања, можете да контактирате со нас директно, и ние искрено ќе одговориме на какви било прашања за вас.