Womenените обични 2 парчиња постелнини сет на копчиња со лаптови со долги ракави плетени кошули врвови лабави панталони y2k облеки улична облека
  • Неодамнешно

Womenените обични 2 парчиња постелнини сет на копчиња со лаптови со долги ракави плетени кошули врвови лабави панталони

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

полиестер Затворање на копчињата. Материјал за миење. Материјал : Постелнини за жени 2 парчиња изработени од полиестер со квалитетен квалитет. Ткаенината има малку истегнување и е лесна, лабава, мека и дише, удобна за носење. Дизајн : Две парчиња облека за жени, сетови за појавување на жени, цветна апстрактна шема, печатена, плетени дизајн, копчиња за копчиња со долг ракав со еластична половината лабава долги панталони, помага да го покажете вашиот елегантен шарм и ве прави да изгледате попривлечно. Прилики : y2k сетови за жени, совршени за случајно време, улица, шопинг, забави, одмор, плажа, одмор, собири на пријатели, клуб, модна ревија, активност на отворено итн. Големина : S/m/l. Пред да купите, изберете ја соодветната големина според табелата со големина во описот на производот или во последните слики. Идеален подарок : Прекрасен подарок за жени и млади дами на роденден, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Божиќ, Денот на вineубените или другите празници. Затворање на копчињата. Материјал за миење. Материјал : Постелнини за жени 2 парчиња изработени од полиестер со квалитетен квалитет. Ткаенината има малку истегнување и е лесна, лабава, мека и дише, удобна за носење. Дизајн : Две парчиња облека за жени, сетови за појавување на жени, цветна апстрактна шема, печатена, плетени дизајн, копчиња за копчиња со долг ракав со еластична половината лабава долги панталони, помага да го покажете вашиот елегантен шарм и ве прави да изгледате попривлечно. Прилики : y2k сетови за жени, совршени за случајно време, улица, шопинг, забави, одмор, плажа, одмор, собири на пријатели, клуб, модна ревија, активност на отворено итн. Големина : S/m/l. Пред да купите, изберете ја соодветната големина според табелата со големина во описот на производот или во последните слики. Идеален подарок : Прекрасен подарок за жени и млади дами на роденден, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Божиќ, Денот на вineубените или другите празници.