Despicable Me 2-27 X40 Оригинален филмски постер d/s Еден лист - Стив Карел 2013
  • Неодамнешно

Despicable Me 2-27 X40 Оригинален филмски постер d/s Еден лист - Стив Карел 2013

DEN 319.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен Оригинален постер за филм - не препечатување. Постерите доаѓаат валани во пластичен ракав и се испорачуваат во цврста картонска цевка. Ако Д/С или ДС во титулата значи дека постерот е двострана. Постерот е во состојба на нане. Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен. Оригинален постер за филм - не препечатување. Постерите доаѓаат валани во пластичен ракав и се испорачуваат во цврста картонска цевка. Ако Д/С или ДС во титулата значи дека постерот е двострана. Постерот е во состојба на нане. Оригинален постер за филм еден лист - во близина на состојба на нане и валана.