Индустриска градежна машинерија затегнување на пролетната јамка за продолжување на куката за продолжување на пролетниот дијаметар на жицата 2.0мм надворешен дија?
  • Неодамнешно

Индустриска градежна машинерија затегнување на пролетната јамка за продолжување на куката за продолжување

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта има добри механички својства, униформа и убава површина, силен капацитет на лежиште, отпорност на висока температура, отпорност на корозија; Тоа е идеален избор за вашата работа Големина : Дијаметар на жица (2,0мм), надворешен дијаметар (14мм), должина (40-120мм). Материјал : Не'рѓосувачки челик. Продолжената пролет е изработена од висококвалитетен 304 не'рѓосувачки челик, пролетта не е лесна за 'рѓа и корозија; Има голема јачина и не е лесен за деформирање; Го исполнува стандардот Рош и е еколошки. Пролетта зазема важна позиција на глобалниот пазар и е широко користена во бродови, компјутери, електроника, калапи, биологија, хемикалии, воздушна вселена, железници, нуклеарна енергија, ветерна енергија, термичка енергија, градежни машини, машини за рударство, градежни машини, лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови Други полиња на полиња : Продолжена пролет/затегнување на пролетта (кука за јамка) Големина : Дијаметар на жица (2,0мм), надворешен дијаметар (14мм), должина (40-120мм) Материјал : Не'рѓосувачки стилови Третман : Непределена вредност : 1Фите : Пролетната пролет е направена од висока -квалитет 304 не'рѓосувачки челик. Пролетта не е лесна за 'рѓа и корозија; Има голема јачина и не е лесен за деформирање; Го исполнува стандардот Рош и е еколошки. Дијаметарот е 11мм, а должината е 10мм.) Објаснете го купувањето : Ако ја немате потребната должина, можете да купите слична големина. На пример, ако сакате да купите 1.0 * 11 * 15, можете да купите должина од 10мм, а потоа да напишете во областа на пораката : 1. (Ве молиме, повикајте се на списокот за инвентар за купување) Белешка : Големината на забелешките во областа на пораките мора да биде во списокот со инвентар, во спротивно нема да можеме да ја испорачаме стоката, ве молиме простете ми.