Пакет на држачи за пешкири Таозун со кука за крпи од 4 пакувања, самостојно лепило за прстен за пешкири на wallид, SUS304 не'рѓосувачки челик четкан
  • Неодамнешно

Пакет на држачи за пешкири Таозун со кука за крпи од 4 пакувања, самостојно лепило за прстен за пешкири

DEN 1158.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакет на држачи за пешкири од 1 со 4 × лепливи куки Материјали : SUS 304 четкан од не'рѓосувачки челик, заштита од корозија и без 'рѓа. Современ држач за рачни крпи : Уникатен дизајн во форма на У и четкана површина додаде модни елементи, убаво изгледаа благородни, украсени бања. Модерни куки за бања : Дизајн на двојна кука, едноставен и елегантен, може добро да ги украси вашата бања, кујна, спална соба, RV, итн. Материјали : SUS 304 четкан од не'рѓосувачки челик, заштита од корозија и без 'рѓа. Материјали : SUS 304 четкан од не'рѓосувачки челик, заштита од корозија и без 'рѓа. Карактеристика : Материјал : Метод на инсталација од не'рѓосувачки челик SUS 304 : Самостојно лепило Овој држач за рачни крпи има уникатен дизајн во форма на U, кој може да се монтира до огледалото, со мали и средни крпи што висат на неа, и лесно може да се добие крпата кога го миете лицето. Совети за инсталација : 1. Избришете ја и исушете ја wallидната површина (мора да биде мазна површина, како што се плочки, стакло, метални површини, итн., Не е погодна за позадина или насликани wallsидови). Потоа излупете ја леплива лента на задниот дел и залепете ја на мазна wallидна површина, а потоа притиснете неколку секунди. Се препорачува да почекате 24 часа пред да закачите нешто за да се осигурате дека производот е безбедно прицврстен. Отстранете ги советите : Тие треба да го користат фен за коса за да ја загреат просторијата за лепило, а потоа користете го сечилото за да го изгребете чекор по чекор и полека да ги отстраните.