XDCHLK Термос од не'рѓосувачки челик Термос Преносен вакуум колба за изолација од топла вода шише со јаже чаша чај од отворено чај
  • Неодамнешно

XDCHLK Термос од не'рѓосувачки челик Термос Преносен вакуум колба за изолација од топла вода шише со јаже чаша чај од

DEN 3502.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

316 материјал од не'рѓосувачки челик : Направено од 316 храна од не'рѓосувачки челик, силна киселина и отпорност на алкали, силна способност за корозија на хлорид Површината на шишето е изработена од материјали отпорни на абење за да се продолжи услужниот век на термосот. 24-часовно зачувување на топлината : Чувајте 12 ℃ ладно и 44 ℃ за 24 часа. Можете да уживате во ледената вода на топлото летно сонце или да пиете топло кафе цел ден во студената зима. Лесен за носење и докажување на протекување : Внатрешниот затка за храна ПП гарантира дека устата на шишето е целосно запечатена и не посипува вода. Преносно анти-статички најлон јаже, засилен дизајн, лесен за носење, удобен за патување на отворено. Голем капацитет : Термос котел има капацитет од 500/800/1000ml, што може да ги задоволи потребите на едно семејство и е идеален за патувања за излети, пешачење или кампување. Функција : 316 материјал од не'рѓосувачки челик : Направено од 316 храна од не'рѓосувачки челик, силна киселина и отпор на алкали, силна способност за корозија на хлорид. Површината на шишето е изработена од материјали отпорни на абење за да се продолжи услужниот век на термосот.24-часовно зачувување на топлината : Чувајте 12 ℃ ладно и 44 ℃ за 24 часа. Можете да уживате во ледената вода на топлото летно сонце, или да пиете топло кафе цел ден во студената зима. Лесно за носење и докажување на протекување : Внатрешниот стопер за храна за храна ПП гарантира дека устата за шише е целосно запечатена и не посипува вода . Повидливо анти-статичко најлонско јаже, засилен дизајн, лесен за носење, удобен за патување на отворено. пешачење или патувања за кампување. Спецификација : Материјал : 316 не'рѓосувачки челик (внатрешен резервоар), 304 не'рѓосувачки челик (површина) големина/капацитет : 500ml-69*246mm; 800ml-84*265mm; 1000ml-84*300mmcolor : црно, бело, сино , не'рѓосувачки челици : Поради различните ефекти на прикажување и осветлување, вистинската боја на производот може да биде малку различна од бојата прикажана на сликата; заради рачно мерење, ве молиме оставете мерна девијација од 5-10мм.

Material:
316 stainless steel (inner tank), 304 stainless steel (surface)
Size/Capacity:
500ml-69*246mm;:
800ml-84*265mm;:
1000ml-84*300mm:
Color:
black, white, blue, stainless steel
notes:
Due to the different display and lighting effects, the actual color of the product may be slightly different from the color shown in the picture;:
Due to manual measurement, please allow a measurement deviation of 5-10mm.:
The package meets:
1 x thermos bottle:
This vacuum flask water bottle is also a good container for coffee, Juicer, milk, beer, drinks and daily hydration. Best Gift for family and friends. :