Chasketsigns Dolphin Corthes, Clospsible & удобен расадник за прицврстување/канта за перење/организатор за колекција на играчки за деца момчиња соба бања, спална соба, спална соба
  • Неодамнешно

Chasketsigns Dolphin Corthes, Clospsible & удобен расадник за прицврстување/канта за перење/организатор за колекција

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Направете ткаенина со висок квалитет полиестер и платно Поддршката за перење е здрав, тешка, лесно чиста. Облеката е спречена со рачки кои носат нели, лесни за транспорт во спална соба, бања или перална. Голема големина : 47x41 cm/18.1 in, капацитетот на алиштата за алишта е 62 L, погоден за универзитет, студентски дом и семејна употреба. Multiuse : Складирање на облека, складирање на текстил за дома, складирање на играчки, складирање на производи за бебиња и складирање на производи за миленичиња. Повод : Ставете го на секое место во вашиот час, спална соба, балкон, тоалет, просторија за цртање, ходник, садот, кујна. Може да се наполни со варира предмети, нешто за затворено и на отворено. Забелешка : Попрекината на алиштата доаѓа со пакување со компресија што може да резултира во брчки за време на транспортот на долги растојанија. Willе се опорави по одреден временски период и исто така може да стане мазна со пареа железо или фен. Преклопна валкана облека корпа за перење , алишта за алишта, канти за играчки, корпи за подароци, спална соба, облека, бебешки спречувања 1. Задебели од полиестер и платно ткаенина, корпата може да застане многу добро. Големината е 47x41 cm/18.1 in, оваа корпа за перење може брзо да се преклопи рамна кога е празна, две трајни рачки го олеснуваат носењето на овој попре во просторијата за перење. Мултифункција : Флексибилна корпа што носи не само користени крпи за бања, алишта, постелнина, момчиња и девојчиња спортски долна облека, чевли, туку и лесно организатори за играчки, полнети животни, книги, душеци за јога, итн. Тие се доволно пространи за да ги складираат вашите работи уредно внатре. Организатор : Попрекината на алиштата обезбедува привлечно и лесно решение за многу потреби за складирање, како што се детски корпа за перење, складирање на облека, отежнување на бебето, расадници, корпа за перење, корпа за играчки, складирање на текстил за дома, складирање на играчки, спречување на облека, складирање на бебешки производи и миленичиња и миленичиња Складирање на производот.