Преносен 4G со ниска цена WiFi, 4G безжичен рутер до 10 корисници, 1,44in LED дисплеј безжичен рутер со батерија од 2100mAh за телефонски таблет за компјутер
  • Неодамнешно

Преносен 4G со ниска цена WiFi, 4G безжичен рутер до 10 корисници, 1,44in LED дисплеј безжичен рутер со батерија

DEN 617.12

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Широко компатибилен : Овој SIM Wi Fi Dongle е широко компатибилен со телефон, лаптоп, работна површина и таблет Тенок дизајн им овозможува на вашиот Wi Fi да ги следи вашите стапалки низ целиот свет. Слот за SIM картички : Овој 4 G Wi Fi рутер усвојува стандарден слот за SIM картички, само вметнување на SIM картичката и се вклучува во употреба. Батерија од 2100m Ah : Овој 4 G безжичен рутер доаѓа со батерија од 2100m Ah што обезбедува време на подолго време и време на подготвеност. До 10 корисници : Овој рутер од 4 G LTE може да го споделат најмногу 10 корисници, а тој е погоден за победа 7/8/10, за Linux ,. 1,44in LED дисплеј : Овој безжичен LTE рутер е дизајниран со 1.44in LED паметен дисплеј, лесен за ракување. Совршен за корисници на автомобили, деловни патници и патници на отворено, итн. Широко компатибилен : Овој SIM Wi Fi Dongle е широко компатибилен со телефон, лаптоп, работна површина и таблет. Тенок дизајн им овозможува на вашиот Wi Fi да ги следи вашите стапалки низ целиот свет. Слот за SIM картички : Овој 4 G Wi Fi рутер усвојува стандарден слот за SIM картички, само вметнување на SIM картичката и се вклучува во употреба. Батерија од 2100m Ah : Овој 4 G безжичен рутер доаѓа со батерија од 2100m Ah што обезбедува време на подолго време и време на подготвеност. До 10 корисници : Овој рутер од 4 G LTE може да го споделат најмногу 10 корисници, а тој е погоден за победа 7/8/10, за Linux ,. 1,44in LED дисплеј : Овој безжичен LTE рутер е дизајниран со 1.44in LED паметен дисплеј, лесен за ракување. Совршено за корисници на автомобили, деловни патници и патници на отворено, итн. До 10 корисници : Овој рутер 4 G LTE може да го споделат најмногу 10 корисници, а тој е погоден за победа 7/8/10, за Linux, 3. 1,44in LED дисплеј : Овој безжичен LTE рутер е дизајниран со 1.44in LED паметен дисплеј, лесен за ракување. Совршен за корисници на автомобили, деловни патници и патници на отворено, итн . Батерија од 2100m Ah : Овој 4 G безжичен рутер доаѓа со батерија од 2100m Ah што обезбедува време на подолго време и време на подготвеност.

Item Type:
4G WiFi Router
Material:
ABS
Color:
White
Type:
Insert SIM Card
Screen:
1.44 Inch LED Color Display
Card Slot:
Standard SIM Card
Battery Type:
2100mAh Lithium Battery (Battery Included)
4G LTE Band:
B1/B3/B5/B40
3G UMTS Band:
B1/B8
WiFi:
Support 802.11 b/g/n
Share:
Up to 10 Users
How to Use:
Remove the back cover and insert the SIM card to use, please refer to user manual for details.:
packing list:
1 x4G WiFi Router:
1 x Battery:
1 x Charging Cable:
1 x User Manual:
Note:
Before turning on the router, check whether there is an insulation sticker on the battery connector. Please remove it before power on. Otherwise, the router can not be turned on.: