KE1CLO Електрична подлога за греење безжични безжични средства, преносен уред за греење на грбот или стомакот, подлога за миење на менструалното затоплување на полов?
  • Неодамнешно

KE1CLO Електрична подлога за греење безжични безжични средства, преносен уред за греење на грбот или стомакот,

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Релаксирачкото тело, удобната електрична подлога за греење обезбедува смирувачка топлина за _cramps, половината, стомакот, колената, нозете, итн, Ефективно помагање во напнатоста на мускулите, олеснување на _фтигер и промовирање на циркулацијата на крвта. Сигурна безбедност, поудобно термичко обвивка на половината има систем за заштита на прегревање и обезбедува безбедна употреба. Ниту еден дизајн на расклопување, целото тело може да се мие со вода, лесно да се исчисти. Ткаенина што е пријателска со кожата, грејниот појас е изработен од оптичка удобна ткаенина, обезбедувајќи пријателска удобност и добро тело. Еластична лента за половината за поголеми димензии. Совршен подарок за дами, мажи, родендени, Денот на благодарноста, Божиќни подароци. Релаксирачкото тело, удобната електрична подлога за греење обезбедува смирувачка топлина за _cramps, половината, стомакот, колената, нозете, итн., Ефективно помагање во напнатоста на мускулите, олеснување на _фтигер и промовирање на циркулацијата на крвта. Сигурна безбедност, поудобно термичко обвивка на половината има систем за заштита на прегревање и обезбедува безбедна употреба. Ниту еден дизајн на расклопување, целото тело може да се мие со вода, лесно да се исчисти. Ткаенина што е пријателска со кожата, грејниот појас е изработен од оптичка удобна ткаенина, обезбедувајќи пријателска удобност и добро тело. Еластична лента за половината за поголеми димензии. Совршен подарок за дами, мажи, родендени, Денот на благодарноста, Божиќни подароци. Карактеристики : Големина : 103cmincludes : 1x за греење.