Effеф Реардон автограмираше 8x10 Фото Newујорк Јанкис ЈСА - Автограмирани фотографии од МЛБ
  • Неодамнешно

Effеф Реардон автограмираше 8x10 Фото Newујорк Јанкис ЈСА - Автограмирани фотографии од МЛБ

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Effеф Реардон автограмираше 8x10 Фото Newујорк Јанкис ЈСА Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, нема да биде вклучен холограм Jеф Реардон меморија. Меморијабилии во Yorkујорк Јанки.