Прирачник за Лируксун Повлечете го екранот на проекторот 60 72 84 100 инчи 4: 3 Широк екран што може да се повлече со автоматско заклучување на преносен екран за проекциј?
  • Неодамнешно

Прирачник за Лируксун Повлечете го екранот на проекторот 60 72 84 100 инчи 4: 3 Широк екран што може да се повлече

DEN 1076.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Матно бело ткаенино стакло од влакна Овие екрани на проекторот се лесни за употреба, тие се тркалаат во металниот случај обезбеден со притискање на копче. Можете исто така да ги обесувате на wallидот или на таванот бидејќи има дупки обезбедени на единицата за виси. Нашиот екран на бисер бел Мет ќе го извлече најдоброто од вашите слики. Совршено за употреба на домови и деловни активности, како што се театарски филм, канцеларија, образование, презентација на конференции, јавен дисплеј, филм на отворено и многу повеќе. Прикажување на филм, спортски игри, фотографии, музичко видео, игри, итн., Го прави вашиот живот позабавен. Материјал : Матно бело ткаенино стакло од влакна. Овие екрани на проекторот се лесни за употреба, тие се тркалаат во металниот случај обезбеден со притискање на копче. Можете исто така да ги обесувате на wallидот или на таванот бидејќи има дупки обезбедени на единицата за виси. Нашиот екран на бисер бел Мет ќе го извлече најдоброто од вашите слики. Совршено за употреба на домови и деловни активности, како што се театарски филм, канцеларија, образование, презентација на конференции, јавен дисплеј, филм на отворено и многу повеќе. Прикажување на филм, спортски игри, фотографии, музичко видео, игри, итн., Го прави вашиот живот позабавен. Материјал : Матно бело ткаенино влакно стакло. Овие екрани на проекторот се лесни за употреба, тие се тркалаат во металниот случај обезбеден со притискање на копче. Можете исто така да ги обесувате на wallидот или на таванот, бидејќи има дупки обезбедени на единицата за виси. Образование, презентација на конференции, јавен дисплеј, филм на отворено и повеќе. Дисјминг филм, спортски игри, фотографии, музичко видео, игри и сл. 4 : 3 ВЕСНИК : 1 KGPackage Содржина : 1 x Проектор Скринино горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени. Нота : Снимање на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат боја на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа.