HeyiarBeit Caper Crush Capps Capps Motor Chrush Crowr Пластична фитинг Тема црна 19мм Надворешен дијаметар 8мм Дебелина 2 парчиња
  • Неодамнешно

HeyiarBeit Caper Crush Capps Capps Motor Chrush Crowr Пластична фитинг Тема црна 19мм Надворешен дијаметар

DEN 99.04

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Капакот на држачот на јаглеродната четка е лесна за инсталирање, погодно за ротирачки чекан, машина за мелење, електрична пила, електрична мелница, машина за сечење, машина за кастрење Покривот на држачот на јаглеродната четка се користи со четки за јаглерод, држачи за јаглеродни четки и други производи за подобар ефект. Нашата продавница исто така ги продава овие производи, доколку ви требаат, можете да се консултирате со нас, или можете сами да ја купите во продавницата. 【Големина】- Модел : 19мм; Надворешен дијаметар : 19мм / 0,75 "; Дебелина : 8мм / 0,31"; Материјал : Метална пластика. 【Функција】- Одлични делови за замена на држачот на јаглеродни четки, може да се користат за повеќето мотори. 【Предност】- Лесен за инсталирање, гарантирано за квалитет; Осигурете се дека дупката што за држење на јаглеродна четка со доволно простор и избегнувајте го изгорот на четката. 【Апликација】- Погодна за ротирачки чекан, машина за мелење, електрична пила, електрична мелница, машина за сечење, машина за кастрење. 【Содржина на пакет】- 2 парчиња x држач за четка за јаглерод. 【Големина】- Модел : 19мм; Надворешен дијаметар : 19мм / 0,75 "; Дебелина : 8мм / 0,31"; Материјал : Метална пластика. 【Функција】- Одлични делови за замена на држачот на јаглеродни четки, може да се користат за повеќето мотори. 【Предност】- Лесен за инсталирање, гарантирано за квалитет; Осигурете се дека дупката што за држење на јаглеродна четка со доволно простор и избегнувајте го изгорот на четката. 【Апликација】- Погодна за ротирачки чекан, машина за мелење, електрична пила, електрична мелница, машина за сечење, машина за кастрење. 【Содржина на пакет】- 2 парчиња x држач за четка за јаглерод. Капакот на држачот на јаглеродни четки е црна пластична задни капачиња за држачи за јаглеродни четки и погодни за повеќето мотори. Се вклопува во повеќето мотори и е добра замена за старите или оштетените.