Ruinuo 11 парчиња Апликација лепенка везена лепенка Скелет со знаме на череп во САД знаме Шие на лепенка кука и јамка за значка за капа за облека за торби
  • Неодамнешно

Ruinuo 11 парчиња Апликација лепенка везена лепенка Скелет со знаме на череп во САД знаме Шие на лепенка кука и јамка

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Квалитетни материјали】 : Овие апликативни закрпи се изработени од ткаенина, потрајни од обичните закрпи Целосно 3Д вез, компатибилна поддршка за кука за прицврстување на тактички запчаници. 【Правилни големини】 : Овие големини на закрпи се околу 2*3in (5*8cm. 【Широка апликација】 : Одлична лепенка за подароци за декорација на DIY тематски додатоци за поправка на облека, фармерки, палто за качулка од качулка, елек, додаток за облека, машка кошула, мода за возрасни, торба, капачиња, палто, каубојска капа, ранец на облека, чанта. 【Употреба】 : Шие го грбот на позицијата што ви треба и залепете ја површината на образецот на неа. 】 : Постојат 11 парчиња закрпи во еден пакет. Можете да ги мешате и да ги совпаѓате во различни отпечатоци по волја за да ја украсите облеката или другите предмети што ги сакате. 【Квалитетни материјали】 : Овие апликативни закрпи се изработени од ткаенина, потрајни од обичните закрпи. Целосно 3Д вез, компатибилна поддршка за кука за прицврстување на тактички запчаници. 【Правилни големини】 : Овие големини на закрпи се околу 2*3in (5*8cm. 【Широка апликација】 : Одлична лепенка за подароци за декорација на DIY тематски додатоци за поправка на облека, фармерки, палто за качулка од качулка, елек, додаток за облека, машка кошула, мода за возрасни, торба, капачиња, палто, каубојска капа, ранец на облека, чанта. 【Употреба】 : Шие го грбот на позицијата што ви треба и залепете ја површината на образецот на неа. 】 : Постојат 11 парчиња закрпи во еден пакет. Можете да ги мешате и да ги совпаѓате во различни отпечатоци по волја за да ја украсите облеката или другите предмети што ги сакате.