Пума жени класици Т7 хеланки
  • Неодамнешно

Пума жени класици Т7 хеланки

DEN 286.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

95% памук, 5% еластан Еластично затворање. Тесно вклопување. Направено со памук од иницијатива за подобра памук. Еластична лента за половината. Вметнувања на панелот T7 од страна. 1 лого гума за печатење. 1 лого пигмент печатење, гума за печатење, металик печатење тесно вклопување T7 панел вметнете еластичен памук на половината и еластан.