Смешен хумор тематски Божиќни украси
  • Неодамнешно

Смешен хумор тематски Божиќни украси

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

? Вклучени се бесплатна кадифена торбичка и златна жица ? Направено во САД ??. ? Елегантен керамички материјал со висок квалитет. ? Во должина од приближно 3 инчи. ? Состојба на техниките на уметничко печатење. ? Официјално еколошки. Детали за производот направени во САД со светски испорака официјално еколошки приближно 3 инчи во должина : Златна жица и кадифена торбичка со опис на набавката Вашите празници само се подобри! Нашите керамички украси се направени со современа состојба на уметноста и официјално признати техники за еколошки печатење за да се осигурат светли и јасни бои на неговиот дизајн. На обичен англиски јазик : одличен квалитет, еколошки, многу среќни клиенти и броење! Сликите што се користат во оваа продавница се оригинални и се предмет на авторско право. Сите права се задржани.