НОВО LON0167 20 ПЦС ТЕРМИНАЛ ЗА КОНЕКТОР ЗА КОНЕКТОР ЗА КОНЕКТОР 5.08мм за кабел за жица (20 Stück Pin-Anschlussklemme 5.08mm терен für drahtkabel
  • Неодамнешно

НОВО LON0167 20 ПЦС ТЕРМИНАЛ ЗА КОНЕКТОР ЗА КОНЕКТОР ЗА КОНЕКТОР 5.08мм за кабел за жица (20 Stück Pin-Anschlussklemme

DEN 120.48

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производот : Терминал на конекторот; Материјал : Метал Дизајн : женски; боја : сребрен тон. Пич на теренот : 5.08мм / 0,2 "; секоја должина : 11см / 4,3". Тежина : 9 G (Gewicht : 9 g. Содржина на пакет : 20 x конекторски терминал (Packungsinhalt : 20 x конектор терминал. 20 парчиња терминал за конектор за женски пински 5.08мм за терминал на кабли за жица е лесно да се поврзе со електрична жица за да ја зајакне својата сигурност и Безбедност.Секона широко во машината, електричната енергија, железничката пруга, бродоградба, авијацијата, домашниот апарат, компјутер или други автоматски капацитети. ДЕСКИЦИЈА ВО ГЕРМ20 СТУКК ПИН-АНСХЛУСКЛЕММЕ 5.08мм теренот für drahtkabelproduktname : anschlussklemme; материјал : Met Alldesign : trahbnontnonpnodnopnoductuktnam : 5,08 mm / 0,2 '; Jede Länge : 11 cm / 4,3'gewicht : 9 Gpackungsinhalt : 20 x терминал за конектор.