Лесно и брзо за прицврстување на обесена ознака, најлонска низа за заклучување, сенф и злато - 1000 парчиња
  • Неодамнешно

Лесно и брзо за прицврстување на обесена ознака, најлонска низа за заклучување, сенф и злато - 1000 парчиња

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да прикачите билети за замав на ткаени етикети, чевли, ремени, играчки и багаж итн Најлесен и најбрз начин за прицврстување!. Вкупна должина : 19см. Количина : 1000 компјутери. Боја : сенф и злато. Можете да прикачите билети за замав на ткаени етикети, чевли, ремени, играчки и багаж итн. Најлесен и најбрз начин за прицврстување!. Вкупна должина : 19см. Количина : 1000 компјутери. Боја : сенф и злато.