Вакуум од кожа од не'рѓосувачки челик изолирана кригла Боемска термос шише со вода за топли и ладни пијалоци деца возрасни 16 мл
  • Неодамнешно

Вакуум од кожа од не'рѓосувачки челик изолирана кригла Боемска термос шише со вода за топли и ладни пијалоци деца

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✔ [Одржување на температурата] - Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температурата на водата во вашата чаша неколку часа и има добар ефект на задржување на топлина и задржување на мразот Можете добро да ја искористите оваа чаша во зима и лето. ✔ [Висококвалитетни материјали] : Телото на тенџерето е изработено од не'рѓосувачки челик, а додатоците се изработени од PP материјали за храна. Внатрешниот сад е изработен од двојно слој структура од не'рѓосувачки челик. Донесена е технологијата со висока вакуумска ласкање. ✔ [Совршено печатење] : Надворешниот слој на чашата е покриен со двослојно кравјо, што дополнително ги зголемува перформансите на изолацијата на чашата. Нано технологијата за печатење се користи за да се направи целата чаша повеќе еколошки и поубава, а различните модели на стилови го прават вашиот термос чаша поизразена. ✔ [Мултифункционално покритие] : Како горниот капак на чашата, може да се осигура дека прекинувачот внатре нема да се исфрли, со што ефикасно спречуваше да се истури течноста. Може да се користи и како чаша од не'рѓосувачки челик за вода за пиење. ✔ [Солидно и издржливо] : Ова шише со термичка изолација користи структура од не'рѓосувачки челик докажан од 'рѓа, што значи дека може да работи толку напорно како што правите, без да влијаете на неговите перформанси. Ова е идеален термос да се стави во автомобил, работна торба, училишна торба или патување со вас. ★ Големина ★ Големината е 26*6,7 см. Тежината е 335g, може да складира 500 мл вода, околу 17 мл. ★ Ефект на зачувување на топлината ★ Зачувување на топлина трае неколку часа (Забелешка : Времето за зачувување на топлината може да биде различно на секое место, ладниот воздух може да го намали неговиот ефект за зачувување на топлината, но не грижете се, ова е само мал ефект) ★ за шемата ★ Дали ја имате оваа неволја? Кога вашето дете има училишна забава, треба да пиете вода, но тешко е да најдете своја чаша за вода меѓу куповите чаши за вода.