Tihude 6pcs кујнски ножици за морска храна со риби ножици рак ножици јастог ракчиња ракчиња од ракчиња со рибиња, мултифункционални ножици за морска храна од не'рѓосува?
  • Неодамнешно

Tihude 6pcs кујнски ножици за морска храна со риби ножици рак ножици јастог ракчиња ракчиња од ракчиња со рибиња, мултифункционални

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пластичен и не'рѓосувачки челик Пакетот вклучува : ножици за морска храна од 6 парчиња. Функција : Ножици на рак Добро да се пробијат и исечат рак, ракчиња, јастог, лакови, исто така можат да се справат со зеленчук, овошје. Совршено за : уникатен дизајн на рачки е лесен за зафаќање, совршен за ресторан за дома и морска храна. Пластичен и не'рѓосувачки челик. Пакетот вклучува : ножици за морска храна од 6 парчиња. Функција : Ножици на рак Добро да се пробијат и исечат рак, ракчиња, јастог, лакови, исто така можат да се справат со зеленчук, овошје. Совршено за : уникатен дизајн на рачки е лесен за зафаќање, совршен за ресторан за дома и морска храна.