Ламба со розова метална маса Maotopcom, 10W LED Bopper Bucper Bucker Burk Battery управувана безжични ламби, ламби за декоративни ноќни светла во кревет со вештачки растенија за дневна со
  • Неодамнешно

Ламба со розова метална маса Maotopcom, 10W LED Bopper Bucper Bucker Burk Battery управувана безжични ламби, ламби

DEN 358.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Единствен дизајн】 Оваа LED ламба за биро за бакарна жица користи розова метална основа, која е светла и привлечна Во сијалицата има ламба за бакарна жица со 8 LED ламбини и вештачки растителни лаванда, и испушта топла бела светлина. 【Лесен за употреба】 Само ставете ја ламбата за табела со напојување на батеријата каде што сакате и вклучете ја. Закачете го без да се грижите за грозни жици, потпирајте се на тоа за време на прекин на електрична енергија. Користете 3 батерии на ААА (не се вклучени). 【Висококвалитетни материјали】 Основата на табелата ламба е изработена од метал, а абажур е изработена од пластика, која нема лесно да се скрши и е издржлива. 【Светли декоративни светла】 Оваа розова декоративна светлина се напојува со 3 батерии на ААА (не е вклучена), моќноста е до 10 W, може да испушти светло топла бела светлина откако ќе ги вклучите батериите, ќе создаде светла и топла атмосфера за вас . 【Широка апликација】 Светилката за розови метални табели убаво се вклопува на масата во кревет или на разни табели. Може да се користи и за украсување на вашата забава, неговата боја на изглед е многу привлечна, погодна за употреба во забави. 【Единствен дизајн】 Оваа LED ламба за биро за бакарна жица користи розова метална основа, која е светла и привлечна. Во сијалицата има ламба за бакарна жица со 8 LED ламбини и вештачки растителни лаванда, и испушта топла бела светлина. 【Лесен за употреба】 Само ставете ја ламбата за табела со напојување на батеријата каде што сакате и вклучете ја. Закачете го без да се грижите за грозни жици, потпирајте се на тоа за време на прекин на електрична енергија. Користете 3 батерии на ААА (не се вклучени). 【Висококвалитетни материјали】 Основата на табелата ламба е изработена од метал, а абажур е изработена од пластика, која нема лесно да се скрши и е издржлива. 【Светли декоративни светла】 Оваа розова декоративна светлина се напојува со 3 батерии на ААА (не е вклучена), моќноста е до 10 W, може да испушти светло топла бела светлина откако ќе ги вклучите батериите, ќе создаде светла и топла атмосфера за вас .