Awxzom Мал нано висок резервоар за безобразен резервоар, мал резервоар за риба, мал резервоар за риба Бета, мал аквариум, мин.
  • Неодамнешно

Awxzom Мал нано висок резервоар за безобразен резервоар, мал резервоар за риба, мал резервоар за риба Бета, мал аквариум,

DEN 511.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Големина] : Аквариумот без безобразен мерки околу 7,8 ‘'x 5,5' x 5,9 '' / 20cm x 14cm x 15cm。4mm Дебелина [Додатоци] : Дојдете со 1 х риба резервоар. [Ултра-бело стакло] Резервоарот за риби од риба е изграден со стакло со ниско железо, исто така како екстра-чисто стакло, нудејќи потранспарентен визуелен ефект од редовниот резервоар за стакло. [Богата апликација за пејзаж] Дизајнот на пејзажот богат со риби од мин, погоден за сите видови на сцени. [Најдобар мал резервоар за риби] Аквариумот на Нано коцка може да ги подигне бета, гупи, аглиш, други украсни риби, желка, рептил, медуза, ракчиња, мов, рак и инсекти. [Големина] : Аквариумот без безобразен мерки околу 7,8 ‘'x 5,5' x 5,9 '' / 20cm x 14cm x 15cm。4mm Дебелина. [Додатоци] : Дојдете со 1 х риба резервоар. [Ултра-бело стакло] Резервоарот за риби од риба е изграден со стакло со ниско железо, исто така како екстра-чисто стакло, нудејќи потранспарентен визуелен ефект од редовниот резервоар за стакло. [Богата апликација за пејзаж] Дизајнот на пејзажот богат со риби од мин, погоден за сите видови на сцени. [Најдобар мал резервоар за риби] Аквариумот на Нано коцка може да ги подигне бета, гупи, аглиш, други украсни риби, желка, рептил, медуза, ракчиња, мов, рак и инсекти. [Големина] : Аквариумите во бета риба мерат околу 7,8 '' x 4,7 '' x 5,9 '' / 20cm x 12cm x 15cm。4mm Дебелина.App Rox 1 Gallon [Ултра-бело стакло] Нано аквариумите е изградено со стакло со ниско-железо, стакло, стакло со ниско железо, стакло, стакло со ниско железо, Исто така како екстра-чисто стакло, нудејќи потранспарентен визуелен ефект од редовниот резервоар за стакло. [Богата апликација за пејзаж] Дизајн на пејзаж богат пејзаж во бета риба, погоден за сите видови на сцени. [Најдобар мин резервоар за риби] Косните чинии за риба Бета можат да ги подигнат бета, гупи, аглиш, други украсни риби, желка, влекачи, медуза, ракчиња, мов, рак и инсекти.