100 пакувања 10 мм rynestone украси Flatback цветно кристално копче додатоци за копчиња за рипони за занаетчиски занаетчиски занаети за накит за правење свадбе
  • Неодамнешно

100 пакувања 10 мм rynestone украси Flatback цветно кристално копче додатоци за копчиња за рипони за занаетчиски

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изобилна количина : ќе добиете 100 парчиња украси за занаетчиски производи, доволно за вашата дневна занаетчиска употреба и барања за замена; Можете исто така да ги споделите со семејството и пријателите Квалитетен материјал : Нашите декоративни копчиња главно се изработени од сигурен легура материјал со rhinestones, секој мерки со дијаметар од околу 10 мм, здрав и компактен, лесен за носење и складирање, погоден за долгорочна употреба. Снабдувања за DIY : Овие кристални копчиња се дизајнирани со рамни грбови, лесно да шиете или да додадете лепак, со што ќе ги поправите на ткаенини и облека, сјајно и сјајно, додавајќи елегантно чувство. Широко се применува : разубавувања од ринестон за занаети може да се направат во разни занаети за накит, како брошеви, шноли, свадбени декори, невестински букети, покани, украси за белешки, висечки украси, украси за картички за подароци, украси за телефонски куќи и повеќе, и повеќе, можноста е бескрајна со вашите имагинации. Избор на подароци : Овие декоративни копчиња со рамен бек можат да бидат слатки подароци за пријатели, семејство, девојка, дечко, колега, соработници, соседи, соученици и многу повеќе, да ја искажат својата loveубов кон нив, да ги направат вашите односи поблиску. Изобилна количина : ќе добиете 100 парчиња украси за занаетчиски производи, доволно за вашата дневна занаетчиска употреба и барања за замена; Можете исто така да ги споделите со семејството и пријателите. Квалитетен материјал : Нашите декоративни копчиња главно се изработени од сигурен легура материјал со rhinestones, секој мерки со дијаметар од околу 10 мм, здрав и компактен, лесен за носење и складирање, погоден за долгорочна употреба. Снабдувања за DIY : Овие кристални копчиња се дизајнирани со рамни грбови, лесно да шиете или да додадете лепак, со што ќе ги поправите на ткаенини и облека, сјајно и сјајно, додавајќи елегантно чувство. Широко се применува : разубавувања од ринестон за занаети може да се направат во разни занаети за накит, како брошеви, шноли, свадбени декори, невестински букети, покани, украси за белешки, висечки украси, украси за картички за подароци, украси за телефонски куќи и повеќе, и повеќе, можноста е бескрајна со вашите имагинации.