Set Гел Мода Долга Облека Топ Палто Дуо Сет, Сјајни Висок Сјај Чип Отпорни Гел-Како Горниот Слој, Подароци За Жени И Мажи, 0.92 Fl Oz
  • Неодамнешно

Set Гел Мода Долга Облека Топ Палто Дуо Сет, Сјајни Висок Сјај Чип Отпорни Гел-Како Горниот Слој, Подароци За

DEN 344.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Долготраен Комплет за лак За Нокти Сличен На Гел : Две долги облеки јасни лакови за нокти со сјајна завршница слична на гел Обезбедува боја отпорна на чипови и избледување со висок сјај сличен на гел. НЕ Е потребна УВ ламба. Лесно Се Нанесува Во 2 Чекори : Чекор 1-Нанесете 2 слоја гел мода долга облека боја на нокти. Чекор 2-врвот Со Гел Мода Горниот Слој за гел-како сјај и заштита. Не е потребен основен слој. Изгледа Како Гел, Отстранува Како Обичен лак : Отстранете го лакот за нокти со гел мода со кој било отстранувач на ацетон или не-ацетонски лак. Не е потребно грубо натопување, чистење или стружење. Прецизна, Рамномерна Примена : Се Одликува со патентирана четка за гушкање со вител и кривина за рамномерно покривање на бојата и прецизна примена. Побарајте гел-мода за завршетоци слични на гел-лак за домашна апликација и лесно отстранување. Експерт За Салони за Нокти во америка : es е авторитет за боја на нокти и лидер во луксузот на ноктите, посветен на високи стандарди за квалитет целосното портфолио на лакови за нокти е веганска формула без состојки добиени од животни и без тестирање на животни. Со голем асортиман на лакови и производи за нега на нокти, es го прави животот шарен. Top Гел Мода Долга Облека Горниот Слој обезбедува до 14 дена боја и сјај во уникатни нијанси инспирирани од мода. Не е потребна светилка. Лесно отстранување. Обезбедува професионален, салонски изглед за маникир со завршница слична на гел. Додава висококвалитетен, заштитен слој на ноктите за помал пренос на бои со побрзо време на сушење. Технологијата отпорна на кршење, тврда обвивка го продолжува абењето и спречува чипсување.