FM радио со MP3 плеер Гласовен снимач на звучникот на фенерчето
  • Неодамнешно

FM радио со MP3 плеер Гласовен снимач на звучникот на фенерчето

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

FM радио-1 FM со MP3 плеер, звучник и функција на фенерчето сите вградени заедно ФМ-радио приемник со целосен опсег со 3 "Дигитален LCD дисплеј. Автоматско скенирање и автоматско меморирање за сите достапни локални FM станици што се наоѓаат. MP3-плеер со целосна функција со сите функции за репродукција, вклучувајќи Брз напред, премотување, репродукција/пауза, повторете еднаш и повторете еднаш и Повторете ги сите. Поддршка репродукција на MP3 музика зачувана во која било TF картичка и USB флеш-уред на избор на корисник. Вграден висококвалитетен бас звучник со мазен бас и високо Надворешно звучно уживање. Поддржете ја функцијата на гласовен рекордер преку вградениот микрофон. Мини големина и мала тежина за активна употреба на отворено. Lanyard има штанд во стил е достапна за приватно слушање. LED фенерче вградена во совршена за кампување или прекин на електрична енергија во текот на ноќта. Прошилива антена за најдобар прием за радио. Може да се напојува со DC 5 V преку полнач за телефон или со користење на батеријата што може да се надополнува вклучена за активна употреба на отворено. Времето на полнење е околу 3 часа за 8 часа континуирано време на игра кога се користи со нормален волумен. Замената на батеријата за полнење на батеријата BL-5 C лесно може да се купи преку Интернет. Користење на опционална банка за напојување за продолжување на времето за игра доколку е потребно за настани на отворено. FM радио-1 FM со MP3 плеер, звучник и функција на фенерчето сите вградени заедно. ФМ-радио приемник со целосен опсег со 3 "Дигитален LCD дисплеј. Автоматско скенирање и автоматско меморирање за сите достапни локални FM станици што се наоѓаат. MP3-плеер со целосна функција со сите функции за репродукција, вклучувајќи Брз напред, премотување, репродукција/пауза, повторете еднаш и повторете еднаш и Повторете ги сите. Поддршка репродукција на MP3 музика зачувана во која било TF картичка и USB флеш-уред на избор на корисник. Вграден висококвалитетен бас звучник со мазен бас и високо Надворешно звучно уживање. Поддржете ја функцијата на гласовен рекордер преку вградениот микрофон. Мини големина и мала тежина за активна употреба на отворено. Lanyard има штанд во стил е достапна за приватно слушање. LED фенерче вградена во совршена за кампување или прекин на електрична енергија во текот на ноќта. Прошилива антена за најдобар прием за радио. Може да се напојува со DC 5 V преку полнач за телефон или со користење на батеријата што може да се надополнува вклучена за активна употреба на отворено. Времето на полнење е околу 3 часа за 8 часа континуирано време на игра кога се користи со нормален волумен. Замената на батеријата за полнење на батеријата BL-5 C лесно може да се купи преку Интернет.