Boardwalk ECHO365LGSP ехо прашина, синтетички/памук, 36 x 5, зелена
  • Неодамнешно

Boardwalk ECHO365LGSP ехо прашина, синтетички/памук, 36 x 5, зелена

DEN 1592.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Конструкцијата со јамка обезбедува долговечност и одлични перформанси за перење Синтетичката содржина со висок квалитет ја зголемува отпорноста на абразија. Дизајнот на џебот на слотот овозможува брзи и лесни промени. Синтетичко-природно мешавина од влакна резултира во засилена долговечност. Врвот на џебот на слотот ги поедноставува промените на главата.