Плакари за гардероба Hmeigui Дрво преносни полици - четкана памучна облека плакарот гардероба спална соба, системи за организација на плакари за затворање на зип, 69x41inc
  • Неодамнешно

Плакари за гардероба Hmeigui Дрво преносни полици - четкана памучна облека плакарот гардероба спална

DEN 5088.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Омилен материјал - Организатор на гардероба за плакари направен од избрана четкана покривка од памучна ткаенина, нивоа на ткаенини што се докажани во вода, висококвалитетна цевка од дрво и ПП пластични конектори, овој преносен плакар за складирање ќе ја задоволи вашата долгорочна потреба од складирање Затворање на патент - Организатор за плакари Користете го патентниот покрив за прашина, понудена да ја задржите вашата ставка подалеку од прашината и нивоата на ткаенини што се докажани во вода се лесни за чистење. Пространа плакарот за складирање - Организаторот на облека има 3 подвижни облеки што висат шипка и 1 полици за складирање ви нудат дополнителен простор и за подолги облеки и за преклопена облека. Преносен и подвижен - овој плакарот за складирање е исправен за дома, употреба на театар во бекстејџ, употреба на студентски дом. Можете да го преместите од тоа да биде плакарот во спална соба до гаража и складирање на моторцикли, или да го преместите на поткровјето за да ги одржувате класичните стари облечени или сезонски облеки организирани. Забелешка - Ве молиме, проверете дали вметнете цевки во дното на пластичните делови, да ги заштитите полиците на капакот и ткаенината да бидат искинати заради неточната големина на рамката. Доколку се пронајдат дополнителни компоненти се резервни. Ние се фокусираме на квалитетот на артикалот, функцијата, материјалот и стилот за да го направиме персонализираниот мебел повеќе достапен за корисниците. Обезбедуваме прифатливи и издржливи предмети за да реализираме 100% задоволство на клиентите. Спецификации : - материјал за ткаенини : четкан памук - Материјал за конектори : ПП пластични конектори - Материјал за цевки : Дрво - Големина на производот : 41 "L x 17,7" W x 68 "H (105 x 45 x 175cm) - Капацитет на оптоварување на шипката : 50lb (50lb (50lb (50lb (50lb (50lb (50lb 23 кг) - капацитет на долги полици : 11lb (5kg) - Капацитет на кратки полици : 6,6lb (3kg) - целосен капацитет на оптоварување : 143.