Doitool чиста кутија за чевли кутии за чевли за чевли чисти кутии за складирање на патики со капка предна обвивка Пластична кошаркарска екранот за чевли за чевли за че?
  • Неодамнешно

Doitool чиста кутија за чевли кутии за чевли за чевли чисти кутии за складирање на патики со капка предна обвивка

DEN 472.16

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

90% памук/10% рајон Стабилно, што ќе ви го заштеди просторот, ќе го организира вашиот дом. За мали простори, простории за домови, детски плакари, мали плакари, итн. Чувајте ги чевлите чисти и во форма, организирани. Овие кутии ќе ви помогнат лесно да ги пронајдете чевлите и да заштедите време. Направено од материјал, задебелен и издржлив. Опис Добрите чевли ве одведуваат на добри места и вашите заслужуваат можни. Нашата кутија за складирање на чевли мора да има Организатор на плакари за да се осигура дека чевлите изгледаат само кога за прв пат ќе се за inубите во нив. Кутијата за складирање на чевли е стабилна, кутија за чевли за плакари, влез, под решетката за облека, кревет, кабинет за складирање или каде и да е. Карактеристики - боја : бела. - Материјал : ПП - Големина : Прибл. 33 x 23,5 x 13,5 см. - Направено од материјал, задебелен и издржлив. - Овие кутии ќе ви помогнат лесно да ги пронајдете чевлите и да заштедите време. - Стабилно, што ќе ви го заштеди просторот, ќе го организира вашиот дом. - Чувајте ги чевлите чисти и во форма, организирани. - За мали простори, простории за домови, плакари за деца, мали плакари, итн.- Големина : 33* 23. Пакет, вклучувајќи кутија со чевли од 6 x.