Homeford тркалезна пластична бисерна монистра со лента, 14мм, 5-двор
  • Неодамнешно

Homeford тркалезна пластична бисерна монистра со лента, 14мм, 5-двор

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пластични монистра со монисти од бисери Должина : 5 јарди. Овие се монистра (обликувани на конец), а не лабави мониста. Одлично за елегантни настани како што се свадби, тушеви за невести, тушеви за бебиња, деловни социјали! Украсете нијанси на ламби, прикачете се на чаршафите, создадете свои лустери и многу повеќе.