1988 Тимот на Топс Атланта соколи го постави Атланта соколи НМ/МТ соколи
  • Неодамнешно

1988 Тимот на Топс Атланта соколи го постави Атланта соколи НМ/МТ соколи

DEN 224.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тимските комплети, стартерите и многу се прават одлични подароци за секој обожавател на Атланта соколи Картите вклучени во овој сет ќе се продаваат за ако се купат одделно. Вклучени некои клучни играчи се : Бил Фралиќ, Рик Брајан и мајор Еверет. Овој сет на Атланта соколи „Топпс соколи“ од 1988 година содржи 11 картички, во просек во близина на состојба на нане/нане 8. 100% гаранција за задоволство за сите набавки. За прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не. 1988 Тимот на Топс Атланта соколи го постави Атланта соколи (СЕТ) НМ/МТ соколи. Овој сет на „Топс Атланта соколи“ од 1988 година ги содржи фудбалските картички „Топс соколи“ од 1988 година и прави одличен подарок за секој обожавател на „Соколи“. Со инвентар од над 15,000 тимски сетови, картичките на Дин има Team Setts & во близина на тимски сетови за скоро секој тим, во повеќе услови, за сите спортови, за повеќето големи сетови издадени помеѓу 1909 и 1988 година. Картите рангирани според Вредноста : 1988 Топпс #388 Бил Фралиќ : 8 - nm/mt 1988 Топпс #392 Рик Брајан : 8 - nm/mt 1988 Топпс #389 мајор Мајор : 8 - nm/mt 1988 Топпс #387 Рик Донели : 8 - nm/mt 1988 Топпс #391 Тони Касилис : 8 - nm/mt 1988 Топпс #385 eralералд Ригс : 8 - nm/mt 1988 Топпс #384 Скот Кембел : 8 - nm/mt 1988 Топпс #393 Johnон Раде : 8 - nm / MT 1988 Топпс #386 Флојд Диксон : 8 - nm / mt 1988 Топпс #383 - eralералд Ригс / Флојд Диксон / Боби Батлер / Бади Мур / Leadон Раде Соколи Лидери : 8 - НМ / МТ 1988 Топс #390 Мајк Ган : 8 - NM/MT Поставете дефект по оценка : Број на картички во сет 11 просечна оценка - пондерирана според вредност 8,00 - nm/mt Просечна оценка - Необичен 8,00 - NM/MT Одделение за одделение 8 - NM/MT 11 картички на Дин нуди 100% пари Гаранција за задоволство за сите набавки. Само контактирајте не во рок од десет дена од датумот на купување и ние ќе ви ги вратиме парите или, кога е можно, ќе ги замениме картичките. СН : Тим #5070742.