Инспиративен син Подарок од мајка ми драг син молив за молив, торбичка врежана кожа молив, гроздобер, те сакам патент торбичка за додатоци за работа за таблички кан?
  • Неодамнешно

Инспиративен син Подарок од мајка ми драг син молив за молив, торбичка врежана кожа молив, гроздобер,

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Значајни зборови : Ова одлично списание прави одлична работа за да го извадите срцето Овие прекрасни зборови можат постојано да го потсетуваат примателот за тоа колку е длабока вашата loveубов и грижа. Направете го тоа подарок што вреди да се собере и негува. Добра текстура : За разлика од повеќето случаи на моливи, овој случај со молив во ретро стил е изработен од помек кожен материјал. Има добро чувство, и уникатен ретро шарм. Во исто време, користејќи го процесот на втиснување, трогателната порака за втиснување секогаш ќе биде таму. Преносна големина : Овој специјален случај со моливи мери приближно 8,5 "x 4,5". Едноставна структура и лесна за носење. Погоден е за ставање разни мали предмети, како што се студија, работа, патување, итн., Како што се моливи, пенкала, маркери, глувци, кабли за полнење, промена, кармин, мали огледала, итн. Оваа забавна торбичка за моливи е совршен начин да задржите сè што ви треба за да ја фатите вашата инспирација. За вас е погодно да снимате инспиративни моменти на време. Затоа, овој случај со моливи не само што може да ги чува вашите инструменти за пишување, туку и да ја организира вашата инспирација и да го зголеми ентузијазмот за снимање. Атрактивен подарок : Уникатниот стил на дизајн го прави овој случај на молив одличен подарок. Тоа е задолжително за студирање, работа, шминка. Погоден за подарок за вашето семејство, пријатели, lубовник, студенти, наставници, уметници, итн. Овој одличен случај со моливи е исто така одличен избор за подароци за родендени, дипломирања, празници, Божиќ, патување. Атрактивен подарок : Уникатниот стил на дизајн го прави овој случај на молив одличен подарок. Тоа е задолжително за студирање, работа, шминка. Погоден за подарок за вашето семејство, пријатели, lубовник, студенти, наставници, уметници, итн. Овој одличен случај со моливи е исто така одличен избор за подароци за родендени, дипломирања, празници, Божиќ, патување.