Две знамиња на знамиња со знамиња на пердуви од САД
  • Неодамнешно

Две знамиња на знамиња со знамиња на пердуви од САД

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направено од траен супер-плетен полиестер 2 '5 1/2in широк, висок 11' 3/4in. Зашиен ракав лесно се лизга преку знамето за лесно поставување. Вклучува две знамиња со знаме на „Swooper“ w/ земја направено од анодизиран алуминиум. Спецификации *100% Синтетички водоотпорен материјал *Дизајните се преку печатени и видливи од обете страни *светли, мастила отпорни на избледени *Делукс квалитетни бои/графики *Зашиен ракав лесно се лизга на пол-знами *Одлично за настани, приказ во затворен простор и лична употреба.