Кејт Спајд Newујорк Purенски виолетова веганска кожа Падфолио со јамка за пенкало и наредена тетратка, јоргована
  • Неодамнешно

Кејт Спајд Newујорк Purенски виолетова веганска кожа Падфолио со јамка за пенкало и наредена тетратка, јоргована

DEN 639.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Портфолиото на тетратка е изработено од дво-тон виолетова кожа (кожена кожа/веганска кожа) со суптилен дизајн на нурнување Вклучува тетратка со 50 листови обложена хартија што секој има перфориран раб за лесно отстранување. Пишувањето на Notepad може да се отстрани и замени по потреба, така што вашето портфолио на кожени кожни е секогаш подготвено за следната задача. Се одликува со внатрешен џеб, јамка за пенкало и еластично затворање за да ги чувате вашите белешки безбедни. Овој деловен организатор мери 12,25 инчи (31,1 см) x 9,25 инчи (23,5 см) и е лесен и лесен за носење. Портфолиото на тетратка е изработено од дво-тон виолетова кожа (кожена кожа/веганска кожа) со суптилен дизајн на нурнување. Вклучува тетратка со 50 листови обложена хартија што секој има перфориран раб за лесно отстранување. Пишувањето на Notepad може да се отстрани и замени по потреба, така што вашето портфолио на кожени кожни е секогаш подготвено за следната задача. Се одликува со внатрешен џеб, јамка за пенкало и еластично затворање за да ги чувате вашите белешки безбедни. Овој деловен организатор мери 12,25 инчи (31,1 см) x 9,25 инчи (23,5 см) и е лесен и лесен за носење. Кејт Спајд Newујорк Легатет легална подлога Фолио Веган кожен капак со полнење белешка за напојување вклучува 50 чаршафи хартија со перфориран раб за лесен солза има џеб за внатрешни работи, јамка за пенкало со мастило и еластично затворање на опсегот Фолио Атепад може да се полни со правни влошки и Повторно користено онолку пати колку што е потребно без разлика дали се искачува на корпоративната скала или водеше стартување на кујната, на секоја дама му треба начин да ги организира своите мисли. Leatherette Folio на Кејт Спајд Newујорк ја заврши работата, а потоа и некои. Padfolio е прикажан во покривка од кожа (PU кожа) со дво-тон виолетова дизајн, еластично затворање на опсегот и вклучена е и целосна правна подлога. Ова портфолио со кожени кожни мери 12,13 инчи (30,8 см) x 9,25 инчи (23,5 см).