Камуфлажа ајкула шема PU кожа молив Пен за молив Организатор Патување за шминка за чанти за торба за преносни канцелариски торби за канцелариски материјал
  • Неодамнешно

Камуфлажа ајкула шема PU кожа молив Пен за молив Организатор Патување за шминка за чанти за торба за преносни канцелариски

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПУ кожа+Платно во Оксфорд Направени во САД или увезени. 【Големина】 Големината на торбата со моливи е 8,3 "x 1,8" x 4,3 "(l*w*h). 【Материјал】 Организаторот на нашиот случај на пенкало е изработен од високо-одделение PU кожа и ткаенина во Оксфорд. Се чувствува меко и удобно, абење -резистентен и отпорен на нечистотија, и лесен за чистење. 【Дизајн】 Оваа убава и многу практична торба за складирање на пенкало доаѓа со : удобни рачки за носење на врвот, еден преден џеб со патент со голема големина, затворен затворен патент, слот за три картички. 【Мулти- Функција】 може да се користи како торба за шминка или држач за пенкало за моливи. Мал оддел е вграден во чантата, која може да се користи за поставување картички, банкарски картички, белешки и други предмети. Прилагоден дизајн на печатење, едноставен и модерен. Канцелариската торба е преносна и лесна, и може да се користи како молив, канцелариски додатоци, мала козметичка кеса, погодна за студенти, канцелариски работници и патници. Пу кожа+Оксфорд крпа. Направено во САД или увезена. 【Големина】 Торба со молив Големината е 8,3 "x 1,8" x 4,3 "(l*w*h). 【Материјал】 Нашиот Организатор на куќиште за пенкало е изработен од високо-одделение PU кожа и Оксфордска крпа. Се чувствува меко и удобно, отпорни на абење и отпорни на нечистотија и лесни за чистење. 【Дизајн】 Оваа убав изглед и многу практична торба за складирање на пенкало доаѓа со : удобни рачки за носење на врвот, еден преден џеб со патент со голема големина, затворање на највисоки патенти, слот за три картички. 【Мулти-функција】 може да се користи како торба за шминка или држач за пенкало за моливи. Еден мал оддел е вграден во чантата, која може да се користи за поставување картички, банкарски картички, белешки и други предмети. Прилагодено дизајнирање на печатење, едноставен и модерен. 【Повод】 Нашата канцелариска торба е преносна и лесна и може да се користи како кутија за моливи, канцелариски додатоци, мала козметичка кеса, погодна за студенти, канцелариски работници и патници.